14. dubna 2015
Marvel Studios uvádí snímek Avengers: Age of Ultron, který je výpravným pokračováním největšího super-hrdinského filmu všech dob, který jde do kin už 30. dubna 2015 ve 2D, 3D a IMAX 3D s titulky i dabingem!

Pokus miliardáře Tonyho Starka oživit program na udržení celosvětového míru skoční nezdarem a největší hrdinové světa, včetně Iron Mana, Kapitána Ameriky, Thora, Neuvěřitelného Hulka, Black Widow a Hawkeye musí čelit děsivému nebezpečí. V sázce je osud celé planety. Povstane zlovolný Ultron a jenom Avengers mu mohou zabránit v uskutečnění ďábelských plánů. Nová křehká spojenectví a nečekané zvraty jsou zárukou vzrušujícího a jedinečného akčního dobrodružství globálních rozměrů.

Kromě známého supertýmu se ve filmu objeví i nové postavy. Seznamte se i s hereckými hvězdami, které je ztvární!

Novými postavami, které do filmového světa společnosti Marvel přicházejí ze stránek comicsu, jsou Wanda (Scarlet Witch) a Pietro (Quicksilver) Maximoffovi, vybaveni schopnostmi, které jsme na plátně prozatím neviděli. Pietro je neuvěřitelně rychlý a Wanda ovládá telekinezi a je také schopna na dálku ovládat neurony v mozcích lidí kolem ní a manipulovat tak jejich myslí.

Další novou postavou v týmu Avengers je Vision, kterého ztvárnil Paul Bettany, jenž původně namluvil počítač Jarvis ve filmech ze série Iron Man. Jedná se o umělou živou bytost s velice ojedinělým vzhledem. Visionovy schopnosti jsou ohromující a jsou pro tým Avengers něčím zcela novým.