7. dubna 2015
Legenda, na které kdysi toužil jezdit každý v Československu, je zpět. Vybavena nejmodernější technologií, obohacena o originální prvky, s nízkou hmotností a špičkovým designem.

Každý Favorit je vyroben ručně v ČR, na míru. Zákazník si tak volí model dle preferované jezdecké pozice, nebo způsobu využití kola. Vybere si barvu, zvolí superlehký karbonový (1 kg) nebo klasický ocelový (2,3 kg) rám, může se rozhodnout mezi elektronickým, nebo klasickým mechanickým řazením převodů.

Kola krásná, lehká, jednoduchá na ovládání, spolehlivá a bezúdržbová. Favorit je možné zadat do výroby výhradně na internetovém konfigurátoru na www.favorit.cz. Po zadání výšky, hmotnosti, délky rukou a nohou se nadefinuje ideální geometrie rámu kola. Zákazník tak má stoprocentní jistotu, že dostane Favorit, který mu bude dokonale sedět a bude odpovídat proporcím jeho těla.

Současné modely Aviator, BigBoss a Diamante se liší třemi jezdeckými pozicemi pro tři různé styly jízdy. A všechny mají jediný stupeň výbavy, ten nejlepší. Pohon hladkým a čistým řemenem místo řetězu. Spolehlivé kotoučové brzdy. Jedno snadné ovládání řazení. Sedlo i madla z pravé kůže. Zabudované osvětlení pro vaší bezpečnost. A nezaměnitelný styl Favorit.