20. dubna 2015
Nevíš jak se přimět jít si zacvičit a motivovat se k lepším výkonům? Nike je tady od toho, aby ti na tvé cestě k vysněné postavě pomohla. Díky aplikaci Nike+Training Club můžeš mít svého osobního trenéra stále po ruce.

Aplikace Nike+Training Club vznikla pod vedením zkušených fitness trenérů a sportovců, kteří sestavili osobního kouče pro pravidelné cvičení. Úplně snadno si můžeš trénink přizpůsobit svým potřebám – na výběr je z hubnutí, tvarování a zpevňování postavy nebo získání síly. Zvolit si můžeš i obtížnost cvičení. Chceš, aby byl tvůj trénink ještě intenzivnější? Stačí připojit běh a budeš svému cíli ještě o krok blíž. Aplikace je kompatibilní s Nike+Running.

Potřebuješ motivovat? I to aplikace umí. Své úspěchy můžeš sdílet se všemi svými přáteli a navzájem se podporovat. Můžeš se pochlubit i na Facebooku nebo Instagramu. Stačí se vyfotit a jedním tlačítkem sdílet, jak na tom právě jsi.

Nerada cvičíš sama doma? Navštiv jednu z našich lekcí Nike+Training Club a vyzkoušej si, jaké to je cvičit cviky navržené profesionálními sportovci.

Ráda běháš nebo se k běhu nedokážeš přemluvit? Vyzkoušej pravidelné pondělní běžecké tréninky jen pro holky. Začínáme 9. března a info najdeš na webu nebo na Facebooku

Aby sis cvičení opravdu užila a bylo ti při něm příjemně, nezapomeň na správné funkční oblečení. Kvalitní obuv a sportovní podprsenka, to jsou přímo „must have“. Nike připravilo pro ženy na jaro krásně barevnou kolekci, která ti poskytne nejen pohodlí a funkčnost, ale také eleganci a pocit výjimečnosti. Kolekce obsahuje boty a kousky oblečení, jejichž designové prvky byly navrženy tak, aby uspokojily životní styl každé ženy. V nové kolekci jaro 2015 zvládneš ranní jógu, odpolední trénink i noční jízdu s přáteli!

Pokud chceš něco opravdu výjimečného, limitovaná kolekce legín Nike Tight of Movement Šanghaj je pro tebe to pravé. Šanghaj představuje jednu ze zastávek celosvětové Nike+Training Club Tour. Tyto legíny jsou krásné jak samy o sobě, tak přímo na těle a v pohybu. Design představuje obrysy ikonického panorama města, které jsou zbarvené do odstínů rudé a černé, jsou přetvořené do plovoucí grafiky, kterou doplňují obrysy nohou a přirozené pohyby těla. NTM x N+TC Tour Šanghaj jsou nyní k dostání na nike.com a exkluzivně také v Nike Prague.

Připoj se k nám hashtagem  #nikewoman #justdoit

Aplikace Nike+ Training Club je ke stažení zdarma pro iOS i Android na: go.nike.com/stahnintc