8. listopadu 2014
Anglická značka Bomb Cosmetics přináší na český trh kvalitní a přírodní produkty pro vaši koupel.

Balistické koule, špalíčky, kuličky a mýdla netradičních tvarů a barev jsou vyrobeny ručně a nejsou testovány na zvířatech. Dopřejte si luxusní zážitek s BOMB Cosmetics!

Základní ingrediencí balistických koulí, kuliček nebo špalíčků je bikarbonová soda, která změkčuje vodu a tím pádem je šetrnější k pokožce. V každém balistiku jsou obsaženy čisté esenciální oleje. Některé „bomby“ jsou navíc plněny bambuckým a kakaovým máslem. Po koupeli je pleť voňavá, prokrémovaná a hydratovaná.

Koupit je můžete na oficiálním webu BOMB Cosmetics www.anabela.cz. Cena se pohybuje od 52,- do 70,- Kč s DPH.

Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd, která je jejím výrobcem. Využívá poznatků z aromaterapie ve formě, která je pro zákazníky pohodlná a pocitově příjemná.

Popularitu si značka Bomb Cosmetics získala nejen svoji kvalitou, pečlivou ruční výrobou, ale také šetrným přístupem k životnímu prostředí.

O BOMB Cosmetics:
Za produktovou řadou značky Bomb Cosmetics stojí britská společnost Get Fresh Cosmetics, Ltd., která je jejím výrobcem. Založili ji James Mooore a Robert Philpott a rozhodli se využít poznatků aromaterapie pro její blahodárné účinky. Uvedli proto na trh řadu šesti balistiků, které okamžitě zmizely z pultů. Od té doby společnost Get Fresh neustále rozšiřuje svoji nabídku a sklízí se svými výrobky úspěchy po celém světě.