25. listopadu 2014
Žehlení bez námahy! Vaše ruka se díky nízké hmotnosti neunaví ani při delším žehlení. Není to totiž váha žehličky, ale dvojitá síla páry, která zanechá vaše prádlo dokonale hladké.

3 věci, které umí moderní žehličky
Jmenují se žehličky Philips PerfectCare a slibují to, po čem každá žena touží – snadno a rychle vyžehlené prádlo, které se téměř bezpracně, s grácií, lehkostí a elegancí může z žehlicího prkna přesunout rovnou do skříně. Jednoduchost a perfektní funkčnost testovaly skutečné ženy, testerky webového portálu ŽENY s.r.o. Přečtěte si, co o nových, revolučních žehličkách říkají.

1. Žehlička si sama nastaví teplotu
Žehličky Philips PerfectCare v sobě mají ukrytou revoluční patentovanou technologii OptimalTEMP. Ta umožňuje takové nastavení teploty, se kterou lze žehlit všechny druhy látek. Tohle vážně není nic z říše fantazie. Žehličky od Philipsu umí vyžehlit stejně tak snadno a rychle džíny jako jemné hedvábí. „Nemusím vůbec nastavovat teplotu žehlení podle druhu látky, přesto žehlička nic nespálí,“ říká testerka ŽENY s.r.o. Andrea Bátovská.

2. Pouští páru aneb čím více páry, tím snadnější žehlení
Systémové žehličky od Philipsu fungují na principu parního nárazu (u žehličky Perfect Care Viva je to 170 g, u nejvyššího modelu žehliček až 360 g). Pára proniká hluboko do látky a žehlení je pak snazší, i u vyloženě tvrdých látek. Platí tu rovnice – čím více páry, tím snadnější a rychlejší žehlení. Na tom se shodují všechny testerky ŽENY s.r.o.

3. Maximálně zkracuje dobu žehlení – alespoň o polovinu
Testerky si na žehličkách pochvalují zejména výborné napařování a lehkost, díky které se s žehličkou dobře a rychle pracuje. „Nebolí vás ruka ani po hodině žehlení,“ usmívá se další testerka Petra Krákorová. „A to jsem zkoušela i džíny, které jsou přece jen z tužšího materiálu. Práce jde pěkně od ruky a hromady prádla mizí,“ chválí si Petra Krákorová.

Přidejte se mezi ženy, kterým tyhle žehličky říkají „paní“. Pokud vám nesedne, Philips vám do 90 dní od nákupu vrátí peníze zpět. A to je nabídka, na kterou řekne každá žena své „ANO“!