24. listopadu 2014
Tradice a neměnné hodnoty jdou ruku v ruce, stejně jako k sobě neodmyslitelně patří české Vánoce a Pilsner Urquell.

Pro jedinečné vánoční chvíle přichystal plzeňský pivovar čtyři varianty dárkových balení zlatého ležáku Pilsner Urquell. Jejich unikátní design umocní celkový zážitek z jedinečné chuti, která je neměnná už od roku 1842 a je tak výjimečná, že se stala inspirací pro celou kategorii piv ‚Pils‘ po celém světě. Každý z těchto dárků potěší pod stromečkem jak skutečné pivní znalce, tak také ty, kteří mají kladný vztah k  české historii a tradicím.

Dárková litrová láhev Pilsner Urquell
Luxusní balení plzeňského ležáku v unikátní litrové láhvi. Design láhve byl oceněn v soutěži „Obal roku“ a získal také prestižní ocenění „WorldStar 2014“, udělované Světovou obalovou asociací.

Tuto litrovou láhev z dílny známého designera Larse Kempera uvádí Plzeňský Prazdroj na trh pouze při speciálních příležitostech. Proto jde o raritní sběratelský kousek a skvělý tip na ojedinělý dárek pro každého milovníka českého piva.

Replika historického půllitru v multipacku
Speciální vánoční multipack obsahuje kromě osmi půllitrových lahví Pilsner Urquell navíc jako vánoční dárek repliku historického skla. Skleněný půllitr je věrnou kopií na zakázku vyrobeného půllitru ze 70. let 20. století. Ačkoliv z této doby známe především uniformní pivní sklo, i tehdy objevovaly zajímavé půllitry a džbány na pivo. Zdařilý unikátní krýgl umožňuje naplno docenit lesk a barvu zlatavého moku. Originál můžete vidět spolu s řadou jiných rarit v Pivovarském muzeu v Plzni. 

Unikátní retro bedýnka Pilsner Urquell
Dřevěná bedýnka s typickou červenou pečetí v sobě skrývá osm lahví Pilsner Urquell se speciální retro etiketou. Toto balení přichází na trh teprve podruhé v celé historii Plzeňského Prazdroje! Autoři hledali inspiraci v bednářství, původním pivovarském řemesle. Bedýnky z limitované edice bude možné zakoupit výhradně v prodejnách řetězců Albert a Interspar. 

Čtyřka historických plechovek
Udělejte svým známým radost jedinečným setem  retro plechovek Pilsner Urquell. Praktické balení čtyř plechovek připomíná svým designem slavnou tradici vaření plzeňského piva a potěší nejen pivaře, ale všechny milovníky české historie a tradic. Limitované balení bude před Vánoci k dostání v prodejnách řetězce Tesco.

Vyberte si vánoční dárky přes internet
Založte si svou sběratelskou kolekci sklenic Pilsner Urquell! Pivní poháry a sklenice jsou vytříbenou reprezentativní ukázkou české sklářské řemeslnosti a připomínají příběh legendárního zlatého ležáku Pilsner Urquell. Sběratelé si mohou historické či stávající pivní sklenice Pilsner Urquell pořídit na www.eshop.prazdroj.cz Navíc si na ně mohou nechat vygravírovat jméno nebo vlastní věnování. E-shop nabízí více než 600 položek, od pivního skla přes limitované edice, dárkové balíčky až po módní doplňky. U většiny sortimentu naleznete na e-shopu nižší ceny než v kamenných prodejnách.