21. listopadu 2014
Společnost VIFA celosvětově uvádí na trh bezdrátový reproduktor Copenhagen.

Desetiletím vytříbená mistrovská práce v rámci technologií výroby reproduktorů se utkala se severským designem a vznikl tak ojedinělý kousek pro každého, kdo umí ocenit exkluzivní design stejně tak, jako autentický zvuk.

Reproduktor Copenhagen je kombinací technických znalostí a řemeslnictví s funkčním a estetickým přístupem, založeným na tradici severského designu. Respekt k materiálům, detailům a také k hudbě je tak hlavním stavebním kamenem.

SEVERSKÝ DESIGN
Severský design se projevuje zejména jeho jednoduchými, organickými liniemi a výběrem textilu. Hra kontrastů /teplý, drsný vzhled/ a dojem textilu – oproti hladkému matnému hliníkovému rámu – je zřejmý na první pohled. Diskrétní reliéfní logo a vyšívaná tlačítka hlasitosti perfektně doplňují decentní vzhled.

BARVY
Copenhagen je dodáván v šesti vybraných barvách a v každé je skrytý vlastní charakter: Sunset Red, Sand Yellow, Ocean Blue, Ice Blue, Anthracite Grey a Pebble Grey. Textilní potah je šetrný k životnímu prostředí, vyrobený z vysoce kvalitní vlny od Kvadrat, předního evropského výrobce designových textilií. Tkanina má vysokou barevnou stálost a odolnost proti „žmolkování.“

VLASTNOSTI
Copenhagen je možno připojit přes Bluetooth (aptX), Apple AirPlay nebo DLNA (podporuje Wi-Fi Direct) skrze jakýkoliv mobilní telefon moderní generace, tablet a počítač. V případě, že zdroj hudby nepodporuje bezdrátový přenos, může být připojen pomocí analogového či optického kabelu. Dobíjecí vestavěná baterie umožňuje libovolné umístění. Reproduktor se snadno ovládá a nevyžaduje žádné přednastavení. Pro specifické preference lze Copenhagen ovládat pomocí aplikace VIFA.

Pro více informací navštivte www.vifa.dk