13. listopadu 2014
Vysoký sací výkon, praktické „vychytávky“, které vám zjednoduší práci, vyspělé technologie pro dokonalou čistotu vaší domácnosti. To vše můžete očekávat od vysavačů značky Samsung, které vám zjednoduší nejen vánoční úklid.

Vysavač s označením VC15F50HUYU nabízí mimořádně vysoký sací výkon díky technologii CycloneForce  a umožňuje hluboké a intenzivní vysávání za všech okolností. Díky turbokartáči Power Pet Plus a mini turbokartáči je extrémně výkonným pomocníkem v boji s chlupy našich domácích mazlíčků. HEPA filtrace zneškodní až 99,95% všech alergenů a uhlíkový filtr navíc vyčistí vzduch od nepříjemných pachů. Antialergenní výkon vysavačů Samsung řady F500 je certifikován nadací BAF (British Allergy Foundation). 

Vysavač VC15F30WNLL je oranžový dříč, který vaši domácnost spolehlivě vyčistí od prachu i alergenů, a díky jeho kompaktním rozměrům vám práce půjde pěkně od ruky. Je vybaven měkkým nárazníkem, který ochrání váš nábytek při náhodné kolizi. Určitě oceníte cyklónový filtr vysavače, který pomocí odstředivé síly odděluje velké prachové částice. Ten se nachází přímo na rukojeti, takže můžete snadno zkontrolovat, kolik prachu se v něm zachytilo. V klasickém sáčku na prach se zachycuje jen jemný prach, díky čemuž vysavač podává konzistentní sací výkon a sáček vydrží do vyprázdnění dvakrát déle než v běžných systémech Samsung. 

A pokud toužíte po robotovi, který vše obstará za vás, máme pro vás novinku: Samsung Powerbot VR9000 je robotický vysavač s 60krát vyšším sacím výkonem  než nabízí běžné robotické vysavače. Zcela unikátní je jeho funkce Point Cleaning, zkrátka vysává, kam ukážete. Dálkovým ovladačem s laserovým ukazovátkem ukážete na místo, které je třeba vyčistit. Vysavač tam přejede a čistí jej tak dlouho, dokud jej ovládání navádí.

Více informací naleznete na www.samsung.cz.