21. listopadu 2014
Dámy, jste jedněmi z těch, které ještě nemají ve svém nočním stolku ukrytého vibrujícího společníka?

V tom případě je nejvyšší čas, nějakého si pořídit! Vůbec nezáleží na tom, jestli jste zrovna single nebo máte stálého partnera. Vibrátor je totiž nejen skvělým pomocníkem při masturbaci, ale i neocenitelnou pomůckou pro zpestření vašich partnerských sexuálních hrátek. 

Stydíte se přiznat, že Vás masturbace baví? Tak s tím přestaňte. Je přeci úplně normální, že si také chcete užít! Podle sexuologů je masturbace dokonce léčivá. Nejen, že nás zbavuje stresu a bolesti hlavy, ale máme po ní dobrou náladu a jsme uvolnění. Při masturbaci se nám prohlubuje dech, zvětšuje se kapacita plic, díky které máme nádherně okysličenou pleť a roztomile růžové tvářičky.

Pokud si myslíte, že jsou vibrátory určené pouze pro osamělé ženy bez partnera, tak se ale šeredně mýlíte! Naopak můžou zpříjemnit Vaše intimní chvilky s partnerem. Mnoho žen dosáhne orgasmu nebo i opakovaných orgasmů jen díky jejich pomoci. Proto je tedy nejvyšší čas, vyrazit sama, se svým partnerem nebo se svojí kamarádkou do sexshopu, a pokud se stydíte, tak si jej prostě jen objednat na internetu. Jenže kterého, když jsou jich v obchodech stovky nebo dokonce tisíce? Od tohoto „problému“ jsou odborníci v obchodech nebo v online poradnách, kteří vám pomohou bezpečně vybrat ty nejlevnější a zároveň luxusní vibrátory

Více na: www.lovers.cz/vibratory