2. listopadu 2014
Tenhle článek vám přináší jednoduché nápady, jak si přivolat energii, spánek, jak zatočit s nevolnostmi, vysvobodit se z pekelné menstruace a ještě víc!

Nemusíte zrovna odletět na luxusní pobyt do Karibiku, abyste zažila okamžitý nával štěstí, harmonie a spokojenosti. Prostě stačí, když tady a teď necháte své tělo fungovat způsobem, jaký potřebuje. Následující triky vám umožní srovnat si tělo a mysl tak, abyste si zařídila lehčí život.

1. Potřebujete rychlý přísun energie? Lehněte si na záda, zvedněte nohy do výšky a opřete si je o zeď nebo o skříň. Krev z končetin se vám nahrne do hlavy a přinese mozku spoustu čerstvého kyslíku, takže se budete cítit zase svěží.

2. Potírejte si rty balzámem nebo leskem, který se pyšní nejméně SPF 15. Hladká vrstva obyčejného lesku na nejjemnější pleti vašeho těla totiž funguje jako zvětšující zrcadlo pro UV paprsky, takže se zvyšují i jejich nežádoucí účinky, tj. riziko rakoviny kůže.

3. Máte sklony k vaginálním infekcím? Přestaňte tedy nosit spodní kalhotky s krajkami nebo volánky. V tomto druhu prádla se více drží bakterie, které mohou změnit přirozenou kyselost v pochvě, čímž vznikají dobré podmínky pro jejich přemnožení a následnou infekci.

4. Pracujete s počítačem? To vás musejí občas bolet oči únavou! Poskytněte jim odpočinek a vzpruhu následujícím cvičením: každých pár hodin sjeďte očima mimo obrazovku a pomalu se podívejte nahoru a dolů. Opakujte třikrát a pak proveďte totéž zleva doprava a zpátky.