18. srpna 2014
Dodejte vašemu běžeckému úsilí nový impuls a získejte nezapomenutelné zážitky při společném tréninku s Taťánou Kuchařovou. V rámci projektu #mych5km značky adidas můžete již několik týdnů čerpat inspiraci k běhání od samotné modelky i jiných běžkyň.

V pátek 22. srpna se ale můžete nechat podpořit přímo v akci!

Značka adidas a organizátoři RunCzech běžecké ligy vám přinášejí jedinečnou šanci zatrénovat si s Taťánou Kuchařovou a získat užitečné tipy nejen od ní, ale také od profesionálních trenérů. Samotný výběh je naplánován na 18:00, a to z běžeckého centra Running Mall, Fr. Křížka 11, v Praze 7 – Holešovicích, do okolních, běžci velmi oblíbených parků.

Zajímavý program je pro vás v Running Mallu připraven už od 17 hodin – budete si moct prohlédnout prostory Running Mallu pro běžce, včetně sprch a šaten, prozkoumat a otestovat novou běžeckou kolekci adidas a nechat si provést odbornou diagnostiku došlapu v prodejně adidas running – Prague Marathon Store a také si popovídat o svých zkušenostech a zážitcích z běhu nejen s Táňou, ale také s profesionálními trenéry.

Neváhejte a registrujte se na trénink co nejdříve. S Taťánou si bude moci zaběhat pouze prvních 50 registrovaných. Nezáleží na tom, kolik jste toho dosud naběhala, trénink je určen i pro začínající běžkyně. Nepropásněte tuto šanci a registrujte se na:
http://www.runningmall.cz/srv/www/qf/cs/ramjet/runningmall/calendarEventDetail?eventId=206.