21. listopadu 2018
Máte volný den jen pro sebe, kdy nemusíte vůbec nic? A přemýšlíte, jak si ho co nejvíce užít? Vyzkoušejte následující tipy.

1. Kávovar, co udělá vše za vás

Takže jak jinak začít hezký den než kávou? Z čerstvě umletých zrn, s bohatou mléčnou pěnou, a aby byla pěkně rychle po ruce bez zdlouhavých příprav? Pořiďte si plnoautomatický kávovar, který vám připraví kávu jedním dotykem, dá vám na výběr, jestli si dáte espresso, cappuccino nebo americano, umožní vám případně i upravit sílu, teplotu nebo objem nápoje a navrch vám přidá tak lahodnou mléčnou pěnu, až se vám zatočí hlava. Přesně to splňuje třeba kávovar Philips 5000 LatteGo, který vám dá na výběr z 6 různých kávových nápojů a mléčný systém je navíc řešen tak chytře, že ho snadno vyjmete a umyjete pod tekoucí vodou.

2. Skvělá knížka

Taková, která vás nenechá ani na chvíli vydechnout a musíte ji dočíst ihned a jedním dechem – maximálně si odskočíte na záchod nebo pro jídlo a pití. Zkuste například nejnovější román od Patrika Hartla Nejlepší víkend, který momentálně právem vede žebříčky nejprodávanějších knih.

3. Opravdu pohodlný svetr

Nepřeháníte to doma s topením? Pak se při domácím lenošení vykašlete na nehřejivé akryláty a další uměliny a zachumlejte se do kašmíru. Je sice dražší, ale déle vydrží, nemusíte jej tak často prát a hlavně krásně hřeje a neškrábe. Vyzkoušejte třeba šedý s výstřihem do V ze Zary, nebo pokud jste zimomřivější, sáhněte rovnou po poctivém roláku z H&M.

4. Pečujte o sebe

Už jste knížku dočetla? Pak můžete volný čas využít i k péči o svou pokožku, a sice k odstranění chloupků.Nemáme na mysli ani neúčinné holení, ani bolestivý epilátor, ale bezbolestné, bezpečné a pohodlné domácí IPL ošetření. Zajistí vám hladké nohy, podpaží, oblast bikin i obličej až na dlouhých 6 měsíců a zvládnete jej sama během chvilky ze svého gauče. Stačí vzít do ruky Philips Lumea, nasadit správný nástavec na zvolenou část těla, a po dané partii jednoduše přejíždět. Lumea během toho vysílá speciální pulsní světlo, které chloupky na dlouhou dobu uspává. Budete nadšená!