15. dubna 2014
Možná právě Vy patříte k ženám, které alkoholu příliš neholdují, a o to více si dokážete vychutnat vzácné přípitky. Nemusí být vždy slavnostní, ale vy si je vždy dokážete spojit s něčím výjimečným.

Třeba s příjemným setkáním, vzrušujícím očekáváním, momentální  radostí  nebo jednoduše  máte chuť na něco lahodného. Neodolatelným pokušením je Griotte HANÁCKÁ. Poznáte ji podle rudé barvy , která evokuje vášeň a probouzí energii a touhu ochutnat. Její aroma a intenzita chuti nemá mezi ovocnými likéry konkurenci. Každý doušek vyvolává pocit, že máte ústa plná vyzrálých višní, které se vám jen tak rozplývají na jazyku a zanechávají delikátní pocit.  Ani na chvilku nepálí, naopak lahodně hladí. Jde o skutečný originál jedinečné barvy, vůně i chuti. Už 200 let se rodí podle původní receptury uprostřed úrodné Hané  a stále zůstává  jediným višňovým likérem s nejvyšším  obsahem pravé višňové šťávy u nás.

Nejlépe si ji vychutnáte čistou při přípitku. Griotte HANÁCKÁ je ale také  nepostradatelnou součástí párty koktejlů a sladkých  pohárů, ze kterých dokáže  vyčarovat originální překvapení. Její svůdnosti se dá odolat jen stěží, a proto patří mezi  nejoblíbenější ovocné likéry  u nás. Provoní každou letní párty, kde svým jedinečným šarmem okouzlí nejen ženy, ale i muže.

Pro velikonoční přípitek, když vodku, tak HANÁCKOU
Poznáte ji podle extra jemné chuti, která dělá z chlapského pití delikátní zážitek. Jemnou chuť vodky Hanácká  ovlivňuje tradiční receptura  i samotná filtrace lihu přes aktivní uhlí. Díky tomu se dosáhne jeho maximální čistoty a vodka  tak získává prvotřídní kvalitu a své jedinečné vlastnosti. Po napití zanechává příjemný dojem a její mírně zásaditý charakter nezatěžuje zažívání.

Novinka HANÁCKÁ Zlatá přináší mezi ochucené vodky rafinovanost. Navazuje na stoletou tradici a současně překvapuje novou dimenzí chuti. Vyzrálé hrušky ve spojení s ořechovým aroma dělají z každého přípitku jedinečný zážitek. Hanácká zlatá se vyrábí podle původní moravské receptury. Jde o extra jemnou vodku, která prochází 4 násobnou filtrací a chuť i lahodné aroma ji dodává pravá ovocná šťáva delikátní chuť moravských hrušek i ořechové  aroma. 

HANÁCKÁ je symbolem bohatství Hané a současně hrdosti i rozvážnosti Hanáků a právem patří  ke klenotům Moravy. Společnou vlastností lahodných destilátů HANÁCKÁ je garance původu  a jejich prvotřídní  kvalita. Každý výrobek je originál, který se rodí  v nejstarší palírně v Evropě, prostějovské Palírně U Zeleného stromu.

Palírna U Zelené stromu jako národní klenot
Už 496 let je prostějovská palírna neodmyslitelnou součástí Hané a primát ji patří nejen u nás. Je totiž nejstarší palírnou v Evropě a bez nadsázky ji můžeme označit národním klenotem. Je dokonce starší než Bushmills v Irsku, kde pálí whisky od roku 1608. Hanáčtí palírníci Iry tentokrát předběhli, protože první pálenku U Zeleného stromu koštovali už v roce 1518. Dnes se tady vyrábí na různých 70 destilátů, mezi kterými je například ikonická Prostějovská Starorežná a Režná, HANÁCKÁ vodka, HANÁCKÁ Borovička, Hanácká Chalupářská, Hanácká Griotte Stará Myslivecká a řada ovocných pálenek ze švestek, hrušek, meruněk, višní nebo malin.

Koledu můžete zakoupit zde