11. května 2013
Věříte na účinná přírodní afrodiziaka, která lahodí nejen vašemu tělu, ale také mysli? Sestavte si jídelníček pro vás i vašeho muže podle našeho návodu a sexuální hladovka vás rozhodně nečeká. Právě naopak!

Pondělí
Menu:
1/4 šálku vlašských ořechů pro vás a 1/4 šálku dýňových semínek pro něj. Chroupejte je denně celý týden.
Láskyplné živiny: Oříšky jsou dobrým zdrojem mastných linolových kyselin, které popohánějí produkci sexuálních hormonů. Dýňová semínka mají vysokou hodnotu L-argininu, který reguluje vylučování růstového hormonu a oxidu dusičného. A ty mají moc dobrý vliv na jeho vstavače.

Úterý
Menu
: Šafrán, kardamom a petržel. Okořeňte si jimi všední pokrmy – zelnou polévku, rizoto nebo těstoviny.
Láskyplné živiny: Šafrán učiní erotogenní zóny citlivějšími k dotykům a kardamom zažehná jeho případnou impotenci. Petržel obsahuje histidin – aminokyselinu, která podporuje regeneraci tkání a zajišťuje tvorbu červených a bílých krvinek. Je důležitý pro náležitě seřízenou ejakulaci a orgasmus.

Středa
Menu:
Pro vás pomeranč nebo sklenice stoprocentního pomerančového džusu, jemu vrchovatě nalijte džus tomatový. V dostatečném předstihu si jimi zásobte ledničku.
Láskyplné živiny: V obou druzích šťávy se nachází ve velké míře veledůležitý vitamin C, který se hravě postará o zdraví pohlavních orgánů, pomůže vašemu příteli s jeho možnou neplodností a kromě toho pořádně zvýší hladinu adrenalinu ve vaší horké krvi.