30. dubna 2013
Vypadá vaše ložnice neustále jako po výbuchu a nemáte v ní dost místa na věci? S následujícími triky bude místnost mnohem přitažlivější...

Svěží stěny

V ložnici nejspíš ukrýváte většinu svých osobních věcí, proto ji často ovládá chaos. Abyste dosáhla dojmu čisté a svěží místnosti, vymalujte stěny jemnou pastelovou barvou.

Originální výzdoba

Pořiďte si ratanové krabice a košíčky, které pomocí pevných skob připevněte na stěnu. Hned tak získáte neotřelé poličky, které dodají ložnici osobní kouzlo! Mrkněte na rattan-prouti.cz.

Veselé polštáře

Když si pořídíte postel bez čela a postavíte ji ke stěně, nejenže ušetříte prostor, ale dodáte ložnici vzdušnost. Hoďte na postel víc nadýchaných polštářů, abyste se měla o co opřít, až si na ní budete číst nebo lenošit.

Noční stolek se šuplíky

Často se z postele natahujete nebo dokonce vstáváte, abyste dosáhla na potřebné věci? V tom případě byste měla mít noční stolek se zásuvkami, klidně kancelářský!

Police místo rámu

Místo postelového rámu položte matraci na policové díly. Určitě je sešroubujte k sobě, aby se nerozjížděly. Vytvoříte pod sebou spoustu místa navíc, třeba na kabelky, střevíčky nebo sbírku Cosmopolitanů!