17. září 2017
Rozhodli jsme se dát dohromady další várku skvělých, generacemi ověřených babských rad, které řeší nejrůznější zdravotní potíže.
1 / 3

1. Bolení hlavy.

Nám se osvědčilo ,šlapat vodu‘, tedy ponořit nohy do studené vody a alespoň čtvrthodinku vestoje vodu šlapat podobně, jako se šlape zelí. Rozproudí vám to oběhový systém a ochladí vás to, což utlumí bolest. Také se radí sníst pět kvítků sedmikrásky. Jsou to klasické léčivky a pomohou vám od mnoha trápení (kromě tišení bolestí všeho druhu například tlumí záněty, hojí rány, rozpouštějí hleny a působí projímavě). Pozor! Nesnažte se udělat si dobře čokoládou, ta vám bolení hlavy naopak může zhoršit, stejně jako třeba citrusy či kysané mléčné výrobky a sýry. Když nemáte po ruce žádný zázračný lék, začněte hned myslet na sex. Rozproudí se vám krev v těle a bolest hlavy to zažene!

2. Bradavice.

Uřízněte silnější kolečko cibule, přiložte je na bradavici a přelepte nebo ovažte. Pravidelně cibuli vyměňujte za čerstvou, bradavice brzy odpadne. Pro zesílení účinku cibuli můžete namočit v octě. Podobně funguje také mléko z rostliny vlaštovičníku, kterým si bradavici potíráte tak dlouho, dokud nezčerná a nezmizí (což ale může trvat i pár týdnů). V žádném případě však vlaštovičník nepoužívejte jiným způsobem, je totiž jedovatý! Proto se před jeho aplikací ujistěte, že jde skutečně o bradavici a není to jen mateřské znaménko, na to alkaloidy z vlaštovičníku přijít nesmí.

3. Vaginální mykóza.

Pomůže vám, jestliže budete jíst dlouhodobě (minimálně dva měsíce každý den) vodní řasu chlorellu, prodává se v lékárnách ve formě vylisovaných tablet. Obsahuje neuvěřitelné množství enzymů, které posílí váš imunitní systém a mykózu ,vyženou‘. Vnitřně můžete zkusit aplikovat tea tree olejíček: Kápněte dvě kapky na tampon a vsuňte do vaginy. Nesmíte jej tam mít déle než dvě hodiny! To praktikujte denně po dobu jednoho týdne.

1 / 3