12. listopadu 2018
Mezinárodní den mužů připadá na 19. listopad, a jak už jeho název napovídá, patří všem fajn chlapům kolem nás. Chcete je na jejich svátek potěšit? Poradíme, jaký dárek vybrat!

Přestože se svátek mužů ve světě slaví už od roku 1999, Češi mu přicházejí na chuť až v posledních letech. Na rozdíl od Mezinárodního dne žen, kdy se zpravidla darují květiny a sladkosti, se s ním nepojí žádný tradiční dárek. Proto chcete-li muže v jejich den potěšit, popusťte uzdu fantazii.

Muži si nejčastěji přejí něco neobvyklého, co nemohou v běžném životě zažít. „Jednoznačně nejoblíbenější dárky jsou tandemové seskoky s padákem, průlet ve větrném tunelu nebo bungee jumping. I ti, kteří adrenalin zrovna nevyhledávají, si nejčastěji přejí zažít něco výjimečného, třeba let horkovzdušným balónem. Kromě dárku samotného je pro většinu mužů velmi důležité sdílení, nejčastěji s kamarádem nebo s partnerkou,“ uvádí Rostislav Peníška z největšího zážitkového portálu pro muže Adrop.cz. Dodává, že pokud chtějí ženy oslavit den společně s partnerem, měly by zapomenout na klišé, jako je večeře při svíčkách, a raději ho pozvat na originální rande plné akce a zážitků.

TIPY NA ZÁŽITKY

Létání ve větrném tunelu

Větrný tunel přivede do euforie každého, kdo touží okusit volný pád. Prolétnete se neuvěřitelnou rychlostí 200 až 270 km/hod a zažijete pocit, jako byste právě vyskočili z letadla. Jestli pátráte po nezapomenutelném dárku, který si navíc můžete užít i ve dvou, simulátor volného pádu je trefou do černého. Cena: od 1500 Kč

Originální rande v horkovzdušném balónu

Pokud chcete partnera ohromit, pozvěte ho na  rande, které se bude odehrávat doslova v oblacích, v horkovzdušném balónu. Zatímco si budete vychutnávat pohled na krásy naší země z ptačí perspektivy, o vaše pohodlí se postará stevard. Během letu si tak můžete dopřát nápoje dle vašeho gusta. Originální let si můžete užít kdekoliv v Česku. Cena: 3199 Kč

Spoustu dalších dárků pro chlapy vyberete na Adrop.cz. V nabídce naleznete denně více než 250 jedinečných zážitků, které potěší milovníky adrenalinu, drsňáky, pohodáře, sportovce i gentlemany každého věku.