30. září 2017
Končí nám měsíc září a za okny už je vidět říjen. Konec roku se blíží velkou rychlostí. To však rozhodně neznamená, že by bylo v kinech méně kvalitních snímků!

Blade Runner 2049

Premiéra: 5. října

Harrison Ford se vrací v pokračování Blade Runnera! Tentokrát v obležení hvězd jako jsou Ryan Gosling nebo Jared Leto. Není pochyb, že tohle je jedna z filmových událostí roku.

Třicet let po událostech prvního filmu se vydává nový Blade Runner a losangelský policista K (Ryan Gosling) pátrat po Rickovi Deckardovi (Harrison Ford), který je už oněch 30 let nezvěstný. Legenda ožívá! Podaří se těmto dvěma zachránit svět nebo poslední zbytky lidské společnosti vymřou? To se dozvíme v kinech už od 5. října!

Hora mezi námi

Premiéra: 5. října

Dvouhodinový romantický dobrodružný thriller, který táhne hvězdná herecká dvojice Kate Winslet a Idris Elba, to je snímek Hora mezi námi, o tom, jak vám může osud přihrát do cesty úplně neznámého člověka, na kterém visí váš život. Fotoreportérka Alex a lékař Ben spěchají a nechtějí se smířit se zrušenými lety. Domluví se tak s pilotem malého letadla a vydávají se společně na cestu. Pilot však dostane mrtvici a letadlo spadne v horách.

Pád přežijí, ale ani zdaleka tím nemají vyhráno. Vysoko v horách je jejich šance na přežití mizivá. Let nebyl ohlášený a vůbec nikdo je nehledá. Oni se tak musí vydat na zdánlivě sebevražednou misi za záchranou. Přežijí? A jací lidé z nich po této zkušenosti budou? Na tyto otázky dostaneme odpovědi už za pár dní!