12. února 2018
Žena a život pro vás připravila exkluzivní soutěž o spotřebiče Amica v hodnotě 30 000 Kč! A vybírat máte z čeho, protože značka Amica nabízí moderní, technologicky vyspělé spotřebiče, které nejenže zjednodušují život, ale ještě dokonale ladí s moderním interiérem!

• Jak soutěžit?
Napište nám svůj oblíbený rodinný recept. Takový, který jste si třeba postupem let vypilovala k dokonalosti. Hlavní chod nebo moučník, na který jste hrdá.

Ze všech příspěvků, které do 15. 4. 2018 obdržíme, zvolí odborná porota jeden, který ji nejvíce zaujme. Jeho autorka, hlavní výherkyně, získá pozvání do showroomu Amica, kde si bude moci osobně vyzkoušet a vybrat spotřebiče v hodnotě 30 000 Kč. Na dalších pět v pořadí, podle výběru poroty, čeká úžasná napařovací žehlička Amica IT 1011!

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.