24. října 2018
Britská značka přírodní dekorativní kosmetiky Lily Lolo připravila k letošním Vánocům spoustu kolekcí plných třpytivých dárků a speciálních limitovaných produktů inspirovaných nekonečnou krásou noční zimní hvězdné oblohy.

Dárková kolekce Daydreamer

Inspirováni dechberoucí krásou zimních západů slunce sestavili vizážisté z Lily Lolo sadu Daydreamer ze svých nejoblíbenějších produktů v růžových tónech. Sada obsahuje paletku očních stínů Stellar oslavující světle růžové a fialové pastely spolu s jemně třpytivými metalickými barvami. Sadu doplňuje minerální tvářenka Rosebud a rtěnka Rose Gold.


Dárková sada Constellation
Exkluzivní dárková sada Constellation obsahuje pět limitovaných minerálních očních stínů ve zcela nových metalických odstínech, které se třpytí jako noční obloha. Vrstvěte a kombinujte mezi sebou odstíny Dazzled, Moonstruck, Solaris, Cosmos a Galaxy pro mimořádně sofistikované večerní líčení.

Dárková sada Heavenly Lip – Nude Haze

Dárková sada Heavenly Lip v odstínu Nude Haze zvýrazní, vybarví a rozzáří vaše rty. Sada obsahuje tři přípravky nezbytné k dokonalému nalíčení rtů. Naleznete v ní konturovací tužku v tělovém odstínu Soft Nude pro zvýraznění kontur rtů, tělově růžovou rtěnku Love Affair a jako třpytivou třešinku na dortu lesk na rty v limitovaném odstínu Big Bang.

Více info naleznete na www.lilylolo.cz!

Pět z vás, které správně a nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají jednu z vánočních, dárkových sad Lily Lolo.

Otázka: Jaký produkt na www.lilylolo.cz, by se vám nejvíce hodil a proč?

A k čemu se používá zelený neutralizující korektor Blush Away?
a) k zamaskování zanícených pupínků a zarudnutí pleti způsobené rosaceou nebo spálením od sluníčka
b) k zamaskování kruhů pod očima nebo pigmentových skvrn.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.