20. září 2018
Cítit se dobře ve vašem outfitu je základ. Kromě padnoucího oblečení, které můžete nyní vyhrát v naší soutěži, je čistota a vůně vašeho prádla základ. Díky Persil Premium vám navíc zajistí unikátní dlouhotrvající vůni, která trvá až 4 týdny!

SOUTĚŽ

Napište nám, jak se staráte o luxusní kousky v šatníku? Vybereme nejzajímavější odpověď, jejíž autorka získá voucher v hodnotě 10 000 Kč do obchodu Zara plus zásobu Persil Premium. Dalších 10 z vás získá tento unikátní prací gel a bude si moct užít nejlepší Persil všech dob. Soutěž trvá do 30. 9. 2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.