14. června 2018
Čím obdarovat svého tatínka ke Dni otců, který připadá na 17. červen?

Udělat radost muži bývá občas oříšek. Kvalitní holicí strojek Braun Series 7 7899cc je skvělé řešení, kterým svého tátu určitě nezklamete. Právě nyní můžete jeden takový vyhrát v naší soutěži.

Co všechno strojek Braun Series 7 dokáže? Díky holicí hlavy hlavici MacroMotion s výkyvem až o 40° lehce zvládnete oholit i těžce dostupná místa. Čtyři specializované holicí prvky pojmou jedním záběrem více vousů a umožní tak důkladné a zároveň pohodlné holení. Vnitřní systém strojku obsahuje pět stupňů výkonnosti, od nejšetrnějšího až po turbo výkon. Přístroj navíc disponuje zastřihovačem ActiveLift, který dokáže zachytit vousy ležící v problémových partiích a je tedy jasnou volbou pro muže, kteří požadují ty nejlepší výsledky a nespokojí se s kompromisy. Díky tomu zvládne váš táta každodenní kosmetickou rutinu za minimum času
a s perfektním výsledkem.

Jeden z vás, který nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na holicí strojek Braun Series 7 7899cc v hodnotě 7 999 Kč!

Otázka: Jaká událost nejlépe vystihuje váš vztah s tatínkem?

Platnost soutěže do 22.6.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.