4. února 2019
Britská přírodní dekorativní kosmetika Lily Lolo neobsahuje parabeny, umělá barviva či parfémy, stejně tak není testovaná na zvířatech. Nezáleží na tom, zda je vaše pleť suchá či mastná, minerální make-up Lily Lolo si lehce poradí i s tou nejproblematičtější pokožkou a dodá jí svěží a bezchybný vzhled, přitom umožňuje pokožce volně dýchat. Vy si ho okamžitě oblíbíte pro jeho vysokou odolnost, dlouhotrvající účinek a texturu lehkou jak pírko.

Nyní pro vás Lily Lolo připravilo sady obsahující denní a noční hydratační krém, které si vaše pleť zamiluje na první pokus, neboť pokožce poskytují ochranu a hydrataci 24 hodin denně, 7 dní v týdnu!

Začněte každý svůj den s výživným a ochranným Denním hydratačním krémem obsahujícím koktejl účinných ingrediencí v biokvalitě. Krém se rychle vstřebává a v jednom kroku poskytuje pokožce hydrataci a ochranu před volnými radikály. Arganový a jojobový olej v kombinaci s aloe vera pokožku vyživují, vitamín E a esenciální olej z pelargonie chrání pleť před předčasným stárnutím, zatímco rostlinné kmenové buňky podporují vznik nových pleťových buněk a regeneraci pokožky.

Večer svou pleť hýčkejte Nočním hydratačním krémem napěchovaným účinnými ingrediencemi v biokvalitě, které během noci intenzivně regenerují a zklidňují pleť a poskytují jí optimální hydrataci. Esenciální oleje z pelargonie a levandule pleť detoxikují a jejich aroma podporuje klidný spánek. Vyživující rostlinné oleje a aloe vera v kombinaci s rostlinnými kmenovými buňkami regenerují pokožku, a zvyšují tak její pružnost a zářivý vzhled.

Více informací naleznete na www.lilylolo.cz!

Tři z vás, které nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají jednu z dárkových sad Lily Lolo, obsahujících denní a noční hydratační krém.

Otázka: Který produkt od Lily Lolo byste doporučila své nejlepší kamarádce a proč?

Platnost soutěže do 17.2.2019

Vybráním tohoto políčka souhlasíte s Pravidly soutěže (http://www.jenprozeny.cz/pravidla-soutezi/)
Všeobecné podmínky soutěží naleznete na https://casopisy.mafra.cz/vseobecne-podminky-pro-souteze.
Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů najdete na https://casopisy.mafra.cz/zasady.