28. srpna 2018
Kérastase ELIXIR ULTIME je řada se vzácnými oleji pro všechny typy vlasů.

Šamponová lázeň – Bain Elixir Ultime, 250ml, 525 Kč

První šamponová lázeň s technologií OLÉO-COMPLEXE obohacená o komplex 4 vzácných olejů pro všechny typy vlasů. Obsahuje olej z pracaxe (posílení), olej z arganu (ochrana), kukuřičných klíčků (výživa) a kamélie (lesk). Neobsahuje silikony a parabeny. Vlasy jsou odolnější a chráněné před každodenními negativními vlivy vnějšího okolí. Vlasy jsou vyživené bohaté na dotek s oslnivým leskem, hebké a vzdušné bez zatížení.

APLIKACE: Na mokré vlasy a jemně masírujte. Při oplachování nanášejte postupně malé množství teplé vody a jemně emulgujte. Důkladně opláchněte. Aplikujte ideálně 2x.

Lehká péče – Elixir Ultime, 200ml, 590 Kč

Zkrášlující lehká péče pro všechny typy vlasů s technologií OLÉO-COMPLEXE. Lesklé rovnoměrně vyživené vlasy. Vlasy hebké na dotek. Vlasy jsou nezatížené. Snadné rozčesávání.

Olej na vlasy – Elixir Ultime Huile original, 100ml, 770 Kč

Všestranná zušlechťující péče obohacená o komplex čtyř vzácných olejů.

Technologie OLÉO-COMPLEXE – Obsahuje praxaci olej, olej z arganu, kukuřičných klíčků a kamélie. Vlasy jsou odolnější a chráněné před každodenními negativními vlivy vnějšího okolí. Vlasy jsou lehké jako hedvábí a nezatížené. Vlasy jsou luxusně jemné, hebké a oslnivě lesklé.

Soutěžní otázka: Jakou vůni máte ve vlasech nejraději?

1 nejoriginálnější odpověď vybereme a odměníme balíčkem Kérastase ELIXIR ULTIME v hodnotě 1885 Kč

Na vaše odpovědi se těšíme do 9. září.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.