21. září 2017
Výrazná jablečná chuť, žádná umělá barviva a sladidla, jedinečná vůně a nekonečné osvěžení. To je originální Royal Dog Cider, vyrobený z pečlivě vybraných odrůd jablek, které dozrávají ve slunečných moravských sadech.

Soutěž ukončena!

Royal Dog Cider je osvěžující, jemně perlivý a hlavně přírodní. Díky nižšímu obsahu alkoholu 4,5 procenta je příjemnou svěží alternativou k bílému vínu a jeho lahodnou chuť oceňují muži i ženy. Ze všeho nejlépe chutná ledově vychlazený a s pořádnou dávkou ledu ve sklenici. Už se Vám sbíhají sliny?

Cidery se staly hitem letošního léta, ale pokud si uděláte pořádnou zásobu v lednici, můžete si léto prodloužit! Royal Dog Cider je šťavnatý, správně vyvážený, jemně kořeněný, maximálně osvěžující a hlavně chutná po celý rok.

Soutěž: Jak byste doplnili větu „S Royal Dog ciderem si užiji …“

Tři nejzajímavější odpovědi vyhrají originální balíček Royal Dog Cider!

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.