14. května 2018
Nová prémiová limonáda s chutí pravých citrónů

Máte už plné zuby chladného a sychravého počasí a nemůžete se dočkat léta? V tom případě pro vás máme skvělou zprávu. Díky nové prémiové limonádě Lemon Lemon od 7 Up přichází tento rok léto o kousek dříve. Chuť pravých citrónů a šťavnaté aroma si vás v kombinaci se svěží perlivou vodou získají od prvního doušku.

Nová limonáda Lemon Lemon je k osvěžení během jarních dní jako stvořená. Tento výjimečný nápoj obsahuje 6 % pravé citrónové šťávy a díky kombinaci s osvěžujícími bublinkami je každý doušek plný života. Neobsahuje žádná umělá sladidla, jen opravdový cukr a výtažky ze stévie. Pokud si náhodou před létem kontrolujete kalorický příjem, buďte bez obav. Půllitrová láhev Lemon Lemon v sobě skrývá pouze 100 kalorií, a tak si může toto dech beroucí citrónové osvěžení dopřát skutečně každý.

Nová limonáda bude k dostání ve vybraných restauracích a to ve dvou baleních. Buď ve skleněné lahvičce o objemu 0,25 l nebo v plastové půllitrovce.

Tři z vás, kteří nejzajímavěji odpovědí na soutěžní otázku, získají dárkový balíček a dárek od limonády Lemon Lemon 7UP!

Otázka: Co je pro vás nejlepší letní osvěžení a kam se letos chystáte na dovolenou?

Platnost soutěže do 27.5.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.