16. dubna 2018
Taky se kolem vás s běžci roztrhl pytel, vy byste se ráda zařadila mezi ně, ale nevíte, jak začít? Vyhrajte exkluzivní kurz běhání s Milošem Škorpilem. Získáte deset online video lekcí nabitých radami, zkušenostmi a motivací od legendy, která přiměla běhat už tisíce Čechů!

Vyhrajte první online kurz běhání s ultramaratoncem, trenérem a propagátorem běhání a zdravého životního stylu Milošem Škorpilem, který několikrát přeběhl Česko napříč všemi směry a běhá celý svůj život. Jediný kurz, který Miloš natočil je určen všem, kteří s během začínají nebo se chtějí posouvat dál.

Miloš Škorpil, ikona neustále se rozšiřující běžecké veřejnosti, je už mnoho let naším nejznámějším propagátorem tohoto sportu. Trénuje jak maratonce, tak i začátečníky a učí je, jak s běháním nezápasit, ale užívat si jej. Ve svém kurzu vysvětluje nejčastější chyby, které běžci dělají. Ukazuje, jak se na běh připravit, jak správně dýchat, předcházet zraněním a únavě a jak si správně naplánovat tempo. Zaměřuje se i na správné stravování a vhodné oblečení. Každou lekci provází také propracovaný pdf soubor ke stažení s rekapitulací probíraných témat. Ke kurzu je možné se vrátit, lekci si kdykoli zopakovat a zvolit si vlastní tempo studia. V klidu domova nebo na cestách. Více na Lerneo.

Soutěžní otázka: Běháte a chcete se zlepšit, nebo se teprve chystáte s během začít? Jaký je váš cíl, čeho chcete dosáhnout?

Na vaše odpovědi se těšíme do 23. dubna. 5 z vás vyhrává! 🙂

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.