13. dubna 2018
Vyhrajte dárkový balíček s luxusní sluneční kosmetikou Heliocare v hodnotě 1500 Kč! Díky vysoké ochraně SPF 50 vám zajistí zdravě opálenou pokožku.

Jaké produkty každý z výherních balíčků obsahuje?

1. Heliocare Compacto SPF 50 Oil Free, kompaktní make-up s pudrovou složkou a vysokou sluneční ochranou ve středním odstínu Fair, který je vhodný pro všechny typy pleti, včetně té mastné. Brání jejímu předčasnému stárnutí a zároveň důkladně kryje všechny nedokonalosti; 599 Kč

2. Dále vaši pokožku potěší klasický opalovací krém Heliocare advanced cream SPF 50 – krém s velmi jemnou až krémovou konzistencí, který slouží jako účinná ochrana proti stárnutí pleti způsobeném slunečním UVA i UVB zářením; 399 Kč

3. Nakonec můžete svou pleť chránit a zároveň hýčkat lehkým, tónovacím a snadno se roztíratelným gelem Heliocare color gelcream SPF 50 v odstínu Light, který dokonale zakryje drobné nedokonalosti pleti. Snadno se roztírá a zvláčňuje pleť, zabraňuje jejímu rychlému stárnutí vlivem slunce a samozřejmě pleť chrání před UV zářením; 599 Kč.

Více na www.heliocare.cz.

A pokud by se na vás štěstí v soutěži tentokrát neusmálo, můžete až do 30. dubna využít také mimořádné akce 1+1 zdarma! Při koupi krému či gelu z řady Heliocare advanced SPF 50 totiž nyní získáte 2 tyto produkty za cenu jednoho. Nebo si pořiďte unikátní opalovací kapsle Heliocare a krém či gel dostanete k nákupu zdarma! Více ZDE.

Soutěžní otázka: Opalujete se? Proč ano/proč ne?

Na vaše odpovědi se těšíme do 21. dubna!

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.