12. září 2018
Udělejte si radost a zároveň prospějte svému zdraví! Vyhrajte balíček pro intimní hygienu v hodnotě 498 Kč!

V době moderního těsného oblečení, mnoha hodin strávených v autě a při sportu u žen velmi trpí intimní partie. V teplém a vlhkém prostředí dochází k přemnožení mikroorganizmů a ke vzniku různých zánětlivých onemocnění, nejčastěji vaginálních mykóz. Tak jako pokožka má svůj kyselý ochranný plášť, i ve vagině je přirozené kyselé prostředí, způsobené kyselinou mléčnou, které brání růstu mikroorganizmů, způsobujících zánětlivá onemocnění.
Při snaze o důkladnou hygienu si žena může paradoxně ublížit, pokud používá klasická mýdla s vysokým pH, které prostředí v pochvě neutralizuje. Nejvhodnější je použití speciálně vyvinutých přípravků s mírně kyselým pH.
Takovými přípravky jsou novinky GYNELLA Intimate Wash a GYNELLA Intimate Foam, v nichž je mycí složka receptury tvořena velmi jemně působící kombinací nejkvalitnějších moderních komponent.

Nyní můžete soutěžit o GYNELLA Intimate Wash (intimní mycí gel) s vyváženým pH a kyselinou mléčnou, který je vhodný pro ženy s citlivou pokožkou se sklonem k vaginálním infekcím.

GYNELLA Intimate Foam (jemná sprchová pěna) s aloe vera a panthenolem je určená pro mytí a holení intimních partií.

Pro dívky již od 3 let byl vyvinutý speciální intimní mycí gel GYNELLA Girl Intimate Wash, který je obzvlášť šetrný k dětské citlivé pokožce.

Ptáme se: Jaký je rozdíl mezi intimní hygienou a obyčejným mýdlem?

a/ žádný
b/ intimní hygiena upravuje pH a obsahuje dezinfekční složky
c/ obyčejná mýdla udržují kyselé prostředí pochvy

Na vaše odpovědi se těšíme do 18. září do 23.59 hod.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.