15. září 2017
NOVÁ KOLEKCE SWAROVSKI REMIX VE ZNAMENÍ TŘPYTU A NEKONEČNÝCH MOŽNOSTÍ

Zlatým hřebem nabídky značky Swarovski pro sezónu podzim/zima 2017 je kolekce Remix oslavující osobitý styl. Tato kolekce přináší do světa šperků inovativní přístup a hravost. Otevírá neomezené možnosti kombinování a vytváření vlastních modelů. Díky unikátnímu systému neviditelných magnetických uzávěrů nabízí tako všestranná řada obrovské množství módních kombinací. Třpytivé šňůry můžete nejrůznějšími způsoby spojovat a získat tak pokaždé nový šperk – jednou to může být extra dlouhý náhrdelník, podruhé svůdný obojek, dvojitý či jednoduchý náramek nebo víceřadý náhrdelník.

Nabídka křišťálových šňůr v nové kolekci je opravdu široká. Zdobí je nejrůznější symboly, například ochranná ruku Fatimy, čtyřlístek pro štěstí nebo modrobílé oko nazar. Najdeme na nich i hravé emotikony, okouzlující perly nebo klasické křišťálové komponenty. Tato rozmanitost umožní moderní ženě vyjádřit různé stránky svého stylu, od romantického až po rockerský, aby zazářila za každých okolností.

Více na www.swarovskigroup.com

Tři nejzajímavější odpovědi odměníme třemi náramky Remix, v celkové hodnotě 8400 Kč.

Otázka měsíce: Jak byste kreativně kolekci Remix nakombinovala?

Platnost soutěže do 16.10.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.