17. srpna 2018
Rozehrajte smyslnou hru s Lady Million a One Million Monopoly Collector!

Vůně Lady Million a One Million přichází v exkluzivní sběratelské edici Million Monopoly!

Báječný život plný odvahy a bohatství je také o hraní. Ví to i ikonický pár Lady Million a One Million – nikdy se nenudí a prahnou po výhře. Berou do ruky kostku a jako lusknutím prstu rozehrávají smyslnou partii v Monopolech… Vítěz bere všechno.

Lady Million a One Million přichází v hravé a luxusní sběratelské edici Million Monopoly. Sběratelská edice Million Monopoly Collector exkluzivně v parfumeriích Sephora.

Vyhrajte parfém pro vás i pro partnera! Tři nejzajímavější odpovědí odměníme dvěma parfémy Lady Milion a One Milion Monopoly Collector v hodnotě 4 850 Kč.

Otázka měsíce zní: Co byste udělali s milionem dolarů?

Platnost soutěže do 19.9.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.