17. května 2018
Luxusní ochrana a regenerace i během nejslunnějších dnů

Vyhrajte balíček produktů, které vaše vlasy ochrání i během horkých letních dnů.

Soleil Micro-voile Protecteur – neviditelná ochrana během dne ve formě spreje s UV-filtrem pro barvené a lehce citlivé vlasy. Obsahuje minerální oleje a rozjasňující polymer pro aktivní péči. Dlouhodobě vlasy chrání před krepatěním a škodlivými vlivy během expozice na slunci.

Soleil CC – Créme – multifunkční péče chrání a rozzáří vlasy. Krémová textura se nanáší do vlhkých nebo suchých vlasů – před i po vystavení slunečnímu záření.

Soleil Bain aprés-soleil – šamponová lázeň využívá UV filtr pro ochranu vlasů a ceramidy pro regeneraci vlasů s využitím technologie Photo – Défense Filter. Posílí vlasy a obnoví mezibuněčný cement. Prodlouží lesk barvených vlasů a zanechá je hebké a pružné.

Soleil Masque UV défense active – regenerační péče aktivuje ochranu proti UV záření a chrání vlasové šupinky. Dodá barveným vlasům dlouhodobou ochranu před vysušením, UV zářením, slanou i chlorovanou vodou. Výsledkem jsou silnější a poddajnější vlasy.

Šest nejzajímavějších odpovědí odměníme balíčkem vlasové péče Kérastase Soleil v hodnotě 2 675 Kč.

OTÁZKA MĚSÍCE ZNÍ: Jakou speciální péči věnujete vašim vlasům v létě?

Platnost souěže do 13.6.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.