15. září 2017
KRÁSNÝ ÚČES ZAČÍNÁ U ZDRAVÝCH VLASŮ

Dostaňte po létě své vlasy opět do kondice díky dlouhodobé regeneraci s programem Pro Fiber od L’Oréal Professionnel. Vyzkoušejte řadu Pro Fiber Re-Create, která pečuje o vlasy ztenčené a zcitlivělé v délkách a koncích. Produkty vlasy okamžitě do hloubky regenerují a obnoví zpět jejich krásu. Na závěr si dopřejte nejnovější stylingové přípravky Powder-In-Lotion a Glow Stick z oblíbené řady Tecni.ART od L’Oréal Professionnel a užijte si účes podle nejnovějších trendů.

PRO FIBER RE-CREATE

Řada Pro Fiber Re-Create se zaměřuje na péči o vlasy ztenčené a zcitlivělé v délkách a koncích, k němuž dochází například v důsledku barvení vlasů ve stylu ombré, zesvětlování apod. Všechny produkty jsou obohacené o složku aminosilane, která je součástí unikátní formule APTYL 100 vyvinuté v laboratořích L´Oréal Professionnel. Díky aminosilanu dochází k posílení vlasové struktury a vlasy jsou tak na pohled i dotyk příjemnější, pevnější a hebčí.

POWDER-IN-LOTION

Powder-In-Lotion je první texturizační minerální pudr ve spreji, který přináší rytmus do jednotlivých vrstev vlasů bez jejich zatížení. Kombinace texturizačního účinku prášku a zjemňujícího účinku mléka dodává účesu objem, divoký pohyb a vzdušnost.

GLOW STICK

Nový stylingový pomocník Glow Stick dodává vlasům oslnivý lesk, perfektní uhlazení a 24hodinovou kontrolu nad krepatěním, aniž by je zanechal mastné. Jeho vosková a jemná textura se lehce aplikuje ke konečkům i do délek vlasů. Jednoduché aplikaci napomáhá i praktické balení v podobě tuhé vysouvací tyčinky.

Osm nejzajímavějších odpovědí odměníme balíčkem pěti produktů L’Oreal, v celkové hodnotě 1943 Kč.

Otázka měsíce: Jak pečujete o vaše vlasy, aby byly po létě opět ve formě?

Platnost soutěže do 16.10.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.