22. listopadu 2018
Vyhrajte balíček produktů od společnosti Nivea

Expertní micelární voda
Bez tření, bez parfému a bez mastného filmu. Díky unikátnímu složení s MicellAIR® komplexem a výtažky z černého čaje si tahle „micelárka“ poradí i s dlouhotrvajícím make-upem a řasenkou. Není třeba použít sílu, tlačit, dřít. Stačí pár tahů a několik vteřin a líčení je fuč. Pro krásnou a perfektně očištěnou pleť: NIVEA Expertní micelární voda. MicellAIR® komplex a výtažky z černého čaje pomáhají odstranit i dlouhotrvající make-up.Make-up odstraňuje bez tření a použití síly.Nezanechává na pleti mastný film.

Expertní dvoufázový odličovač očí a make-upu
Staňte se přeborníkem v rychlém a přitom precizním odlíčení očí. Komplex MicellAIR® a extrakt z černého čaje nedají šanci ani voděodolnému make-upu a řasence. Stačí protřepat, nanést a jemně setřít. Perfektně odlíčená bez mastného filmu a bez drhnutí: NIVEA Expertní odličovač očí. Obsahuje unikátní komplex MicellAIR® a extrakt z černého čaje. Odstraňuje i voděodolný make-up a řasenku bez drhnutí a tření. Nezanechává mastný film. Oči jsou perfektně odlíčené během chvilky. Bez parfému.

Expertní odličovací micelární ubrousky
Aby byla vaše pleť dokonale čistá, krásná a zdravá… Sáhněte po pomocnících, co jemně, ale důkladně odstraní voděodolný make-up i řasenku. Složení s MicellAIR® komplexem a výtažky z černého čaje nezanechá mastný film, a pleť tak může volně dýchat. Patřičné péče se navíc dostane jak očnímu okolí, tak řasám. Pro rychlé, šetrné a zároveň perfektní odlíčení: NIVEA Expertní odličovací micelární ubrousky. Díky MicellAIR® komplexu a výtažkům z černého čaje snadno odstraňuje i voděodolný make-up. Nezanechává mastný film, pleť tak může dýchat. Chrání řasy a pečuje o citlivé oční okolí. Vhodný pro všechny typy pleti. Neobsahuje parabeny.

Deset z vás, kteé nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na balíček odličovací kosmetiky z řady MicellAIR® komplexem od značky NIVEA!

Otázka: Máte po vánočním firemním večírku? Pak nás zajímá, jak jste se po něm odličovala.

Platnost soutěže do 189.12.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasíte s Pravidly soutěže (http://www.jenprozeny.cz/pravidla-soutezi/)
Všeobecné podmínky soutěží naleznete na https://casopisy.mafra.cz/vseobecne-podminky-pro-souteze.
Zásady ochrany osobních údajů a informace o zpracování osobních údajů najdete na https://casopisy.mafra.cz/zasady.