23. srpna 2018
Letošní limitované edice od Batiste jsou láska na první pohled!

Milovnice luxusu a okázalosti do své koupelny rozhodně potřebují Batiste Luxe se vzorem pavích per na obalu a vůní ovoce a květin. Pokud se neobejdete bez spousty ovoce, pořiďte si ho i pro vaše vlasy. Batiste Pink Pineapple účes oživí a dodá mu objem a sladkou vůni, kterou budete milovat! Potřebujete osvěžení ale také objem? Pak je tou pravou volbu Batiste Heavenly Volume. A co ještě vám nesmí v chybět? Cestovní balení! Do kabelky i do kufru, abyste svůj účes mohla osvěžit kdekoliv!

Deset z vás, kteří nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na balíček produktů Batiste v hodnotě 517 Kč!

Soutěžní otázka: Máte trik na to, když vaše hříva není v kondici a vy nemáte čas umýt si vlasy? Stáhnete je do culíku, nasadíte klobouk nebo?

Více informací naleznete na www.batiste.cz

Platnost soutěže do 25.9.

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.