23. srpna 2018
Péče, jaká přináší sladké plody!

LABELLINO PEČUJÍCÍ BALZÁM NA RTY

Zamilujte se do svého nového balzámu na první dotek rtů. Díky kuželovitému tvaru pro snadné použití a kouzelné vůni borůvek a třešňových květů si nenecháte ujít jedinou příležitost k jeho nanesení. Odměnou vám budou hebké a voňavé rty jako stvořené k polibku. Vyzkoušejte balzám, který během dne nikdy nezapomenete vytáhnout z kabelky: Labellino Pečující balzám na rty Blueberry & Cherry Blossom

Intenzívní péče a dlouhotrvající hydratace. Rty jsou po nanesení hebké a jemné. Nechává na rtech lehký lesklý nádech. Voní po borůvkách a květech třešně. Byl dermatologicky testován a schválen.

POKOŽKA JAKO HEDVÁBÍ A S VŮNÍ VANILKY A KARAMELU.

PEČUJÍCÍ SPRCHOVÁ PĚNA
Proměňte každodenní sprchování ve voňavý rituál. Pečující sprchová pěna vaši pokožku nejen dokonale hydratuje a zjemní, ale i provoní smyslnou vanilkou a sladkým karamelem. Výtažky z hedvábí jí navíc dodají hebkost, o jaké se vám doposud ani nesnilo. Aby byla vaše pokožka voňavá, hýčkaná a hebká: NIVEA Pečující sprchová pěna Vanilka & Karamel.

Díky výtažkům z hedvábí bude vaše pokožka hebká. Vůně vanilky a karamelu pokožku provoní. Bohatá pěna promění sprchování v rituál.
Pečující složení pokožku hydratuje.

NOVÝ ZÁŽITEK Z PÉČE A POTĚŠENÍ PRO POKOŽKU I SMYSLY.

HÝČKAJÍCÍ TĚLOVÁ PĚNA S DIVOKOU MALINOU A S VŮNÍ BÍLÉHO ČAJE
Pečujte o pokožku těla jinak. Jemněji, voňavěji, zábavněji. Intenzivně pečuje a potěší tělo i smysly:

NIVEA Hýčkající tělová pěna s divokou malinou a vůní bílého čaje a NIVEA Osvěžující tělová pěna s okurkou a vůní čaje Matcha.

Snadno se roztírá, přímo roztaje na pokožce a a okamžitě se vstřebá, aniž by zanechala mastný film. Pokožku hloubkově hydratuje a zanechává ji hebkou po celých 48 hodin. A navíc tak voňavou! Vyzkoušejte nový způsob péče o pokožku těla, jemnou a extra krémovou pěnu, která je díky vysokému obsahu hydratačních látek tím nejlepším, co můžete tělu i smyslům dopřát. Stvořena k hýčkání: NIVEA Hýčkající tělová pěna s divokou malinou a vůní bílého čaje.

Jemná a extra krémová pěna se snadno roztírá. Díky nemastnému a nelepivému složení nezanechává žádný mastný film. Pokožka zůstává hebká po dobu 48 hodin a hloubkově hydratovaná. Pro fantastický pocit na pokožce a zcela nový zážitek z péče. Dermatologicky testováno a schváleno.

Deset z vás, které nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na balíček s pěčí Nivea:

– NIVEA Osvěžující tělová pěna s okurkou a vůní čaje Matcha.
– NIVEA Hýčkající tělová pěna s divokou malinou a vůní bílého čaje
– NIVEA Pečující sprchová pěna s výtažky z hedvábí a ovocnou vůní rebarbory a listů maliníku
– NIVEA Pečující sprchová pěna Vanilka & Karamel
– Pečující balzam na rty Blueberry & Cherry Blossom
– Pečující balzam na rty Coconut Water & Aloe Vera

Otázka: Máte nějakou soukromou metodu, jak hydratovat pokožku a tělo?

Platnost soutěže do 25.9.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.