23. srpna 2017
Vyhrajte s námi NIVEA Energizující denní a noční krém proti vráskám Q10 plus C

Nová řada energizujících krémů NIVEA Q10 plus C: Aby vaše pokožka zářila energií

Energizující noční krém proti vráskám Q10 plus C
Zatímco my spíme, naše pleť regeneruje. Energizující oční krém NIVEA Q10 plus C může tento proces ještě podpořit. Dopřejte své pleti opravdu intenzívní noční regenerační kúru!

Čistý vitamín C obsažený v krému zvyšuje schopnost pokožky přijmout čistý kyslík až o 50 %. „Ke kožním buňkám se tak dostane více energie, která je nezbytná k regeneraci a ´opravám´ poškozených buněk,“ vysvětluje Sven Fey, „Pleť se při pravidelném používání viditelně vypne, vypadá svěží, hladší a mladší.“

Energizující denní krém proti vráskám Q10 plus C
Denní krém s koenzymem Q10 a vitamínem C vyživuje unavenou a povadlou pokožku, intenzivně ji hydratuje a pomáhá redukovat jemné vrásky. Díky SPF 15 pak pleť chrání před slunečním zářením, a zabraňuje tak předčasnému stárnutí pokožky, které způsobují právě sluneční paprsky.

Deset z vás, které nejzajímavěji odpoví na otázku, může vyhrát balíček Nivea v hodnotě 630 Kč.

Otázka: Děláte radost své pleti? Popište enbo vyfoťte nám své ritulály

Platnost soutěže do 25.9.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.