23. srpna 2017
Soutěžte s námi a vyhrajte jednu z vůní z kolekce!

KOLEKCE CLEAN EDT…Svěžejší verze CLEANu

Pro každého, v každém věku, ale speciálně pro ženy ve věku 25-35. Pro každého, kdo hledá styl po sebe a ne pro druhé.
Pro každého, kdo chce raději než svůj vzhled, podtrhnout svoji náladu.
Kombinujte vůně CLEAN Skin, Air, Rain, Cool Cotton, Warm Cotton a Fresh Laundry a vytvořte si svoji jedinečnou vůni podle svého stylu a nálady.

CLEAN Warm Cotton je vyrovnaným složení teplých aldehydů, jemných květin a plného pižma. Přidání mandarinky do EDT verze, osvěžuje kompozici a tím vytváří příjemný jas, který vyhovuje vyrovnanosti této vyzývavé vůně.

CLEAN Air EDT přidává mladistvý dotek a vyvážení k verzi Air EDP. Dotek kokosové vody dodává vůni hravost a zároveň zachovává původní inspiraci čistého horského vzduchu bez ztráty svěžesti citronu, růží a pižma.

CLEAN Skin EDT představuje nové srdce, které bude synonymem k vůni CLEAN Skin EDP. Zatímco si vůně udržuje čerstvost a svěžest ´vrchních tónů, střední tóny přidávají smyslnost čokolády a kokosu a zaměřuje se na vůni madagaskarské vanilky, která dotváří svěží čerstvost s jemným, krémovým pižmem.

CLEAN Cool Cotton EDT povznáší originální vůni na novou, svěží úroveň, kde se snoubí konvalinka a okvětní lístky jasmínu se svěžestí vodního melounu a grapefruitu. Med dodává vůni sladkost, která je ale plně vyvážena tóny pižma a cedrového dřeva. Svěžest vůně Cool Cotton je zvýrazněna právě šťavnatým grapefruitem. Tato jedinečná kombinace „na slunci sušeného prádla“ a citrusů překrásně hraje na kůži.

CLEAN Rain EDT vyvolává mnoho známých pocitů. V EDP se soustředíme na dopad deště na svěží květiny, V EDT objevujeme, jak meloun a kokos přináší exotický déšť. Ve snaze podtrhnout svěžest, přidáváme šťavnatou hrušku.

Moderní, levandulová varianta klasické vůně CLEAN Fresh Laundry EDT: Otevírá se sladkostí ananasu a svěžestí ovoce, přechází do květinového srdce nočního jasmínu, orchideje, anýzu, čerstvě řezané trávy a levandule. Závěr vůně tvoří vzácné dřevo, fazolka tonka, pačuli, jantar a pižmo.

Pět z vás, které nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na vůni CLEAN EDT v hodnotě 1 350 Kč (každá čtenářka dostene jinou vůni).

Otázka: Jak dlouho si hledáte vztah k nové vůni? Víte okamžitě, že vám vůně sedí, nebo testujete? Napište nám své sbližování.

Platnost soutěže do 25.9.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.