22. března 2018
Růžová saténová bomber bundička pochází z nové jarní dámské kolekce, na jejímž vzniku se podíleli newyorští tanečníci.

Inspirace světem baletu se promítá především v rovných liniích, flexibilitě, vrstvení a saténovém vzhledu. Barevně převažují pastelové tóny, jako jsou odstíny pudrově růžové a přírodní šedo-béžové. Bomberka v saténově metalickém vzhledu nemůže ve vašem jarním šatníku chybět. Má postranní kapsy a po celé délce zip. Na rukávech jsou kontrastní bílé pruhy.

Jedna z vás, která nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na Růžovou saténovou bomber bundičku Puma En Point Satin T7 Jacket v ceně 1899 Kč!

Otázka: Fandíte njakým sportovcům nejen za jejich výkony, ale i styl, způsob vystupování, sebeprezentaci? Napište nám jejich jména a připište, proč právě tihle…

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.