22. března 2018
Nová řada Urban Skin Nivea

Nechte svoji pleť zazářit! Denní a noční krém obohacený o antioxidanty, bio zelený čaj a kyselinu hyaluronovou zanechají pleť nádherně hladkou a svěží už po prvním nanesení. Vaše pleť bude navíc intenzivně hydratovaná až dva dny v kuse. Posiluje obranný systém pleti. Intenzivně hydratuje až 48 hodin. Chrání před vnějšími vlivy, znečištěním i slunečním zářením. Lehké složení se snadno roztírá a má příjemně svěží vůni.
Vyzkoušejte jemnou péči denního krému s ochranným faktorem 20, díky kterému bude vaše pleť vždy dokonale chráněná. Noční krém pomáhá regenerovat pleť během noci. 1 minutová detoxikační maska s bílým jílem a výtažky z magnolie detoxikuje pleť a odstraňuje z ní nečistoty způsobené vnějšími vlivy a odstraňuje odumřelé kožní buňky. Čistí pleť, zjemňuje ji a podporuje její perfektní vzhled.

Deset z vás, které nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na balíček Nivea v hodnotě 450 Kč!

Balíček obsahuje Antioxidační denní a noční krém Urban Skin, 1minutová detoxikační maska Urban Skin.

Otázka: Používáte pleťové masky nebo jiné blahodárné přípravky? A máte k tomu nějaký osobní recept, tip?

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.