23. listopadu 2017
NUXE - péče Crème Fraîche® de Beauté navrací dehydratované pokožce její přirozenou funkčnost, přičemž přináší zcela nový účinek: 48HODINOVOU HYDRATACI a OCHRANU PŘED ZNEČIŠTĚNÝM OVZDUŠÍM.

V samotném srdci tohoto nového složení se jemnost mlék rostlinného původu pojí s hi-tech výtažkem z řas. Jde o další přístup k účinné hydrataci, který se dále vyznačuje značnou komplexností a gurmánským charakterem. Oddejte se radosti z příjemného osvěžení.

Crème Fraîche® de Beauté Hydratační sérum 48 H
Všechny typy pleti včetně citlivé
Skutečné hydratační sérum s obsahem kyseliny hyaluronové a s mimořádně svěží texturou se skvěle vstřebává do pokožky a přináší jí neuvěřitelnou plnost. Lahvička s pumpičkou 30ml Cena: 670 Kč

Deset z vás, které odpoví nejzajímavěji na otázku, získá nové NUXE Crème Fraîche® de Beauté Sérum 30 ml pro 48 h hydrataci a ochranu pleti proti znečištění z prostředí v hodnotě 670 Kč!

Otázka: Jaké mlsy dopřáváte pleti? Třeba masky vlastní výroby? Prozradíte recept?

Platnost soutěže do 21.12.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.