23. listopadu 2017
ÚČINNÝ DETOX PRO MĚSTSKOU PLEŤ

Nechcete-li se zrovna odstěhovat někam do lesa, nemáte moc možností, jak před znečištěným životním prostředím uniknout. JE ČAS OSVOBODIT JI POMOCÍ DETOXU.

Nasadíte-li kosmetiku bohatou na antioxidanty, získáte v ní mocného spojence s městským znečištěním. Funguje totiž jako okamžitý ochranný štít, který vaši kůži zásobuje vláhou a zároveň odráží útoky škodlivých vnějších vlivů. Spolehnout se v tomto
směru můžete na novou řadu NIVEA Urban Skin s antioxidanty, bio zeleným čajem a kyselinou hyaluronovou. Přípravky, které v ní najdete, byly navrženy tak, aby posílily obranný systém pleti před účinky městského prostředí a slunce a znovu v pleti nastartovaly znečištěním narušené regenerační procesy.

Deset z vás, kteří nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na novou řadu NIVEA Urban Skin v hodnotě 450 Kč (Antioxidační denní a noční krém, Minutová detoxikační maska)

Otázka: Čím v zimním období upevňujete imunitu?

Platnost soutěže do 21.12.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.