25. října 2018
Kat, slavná umělkyně, hudebnice a tatérka se stala celosvětovým fenoménem v oblasti kosmetiky.

Kat se inspirovala inkousty používanými v jejím tatérském studiu High Voltage Tattoo a vytvořila velice silnou kosmetickou značku se specializací na dlouhotrvající produkty s vysokým obsahem pigmentů a vynikající krycí schopností. Značka Kat Von D je ceněna jak pro svoje umělecké kvality, tak i pro svoji originalitu, a patří ke kosmetickým značkám s nejpozoruhodnějším růstem.

Nové produkty značky Kat Von D jsou v ČR exkluzivně dostupné v síti parfumérií Sephora a na www.sephora.cz.

24-HOUR SUPER BROW LONG-WEAR POMADE – dlouhodržící gel na obočí
Voděodolná pomáda na obočí, která zaručuje to, co sama Kat od produktů na obočí očekává. Zaručuje, že se nemaže, dokáže odolat potu a nesmaže se, dokud vy sami nebudete chtít. Dostupné v 16 odstínech.

SIGNATURE BROW PRECISION PENCIL – precizní tužka na obočí
Stejně jako podpis, i vaše obočí je naprosto jedinečné. Tato ultra tenká tužka na obočí pro nakreslení perfektního obočí dlouho vydrží, neláme se a poskytuje přirozený vzhled. Dostupné v 7 odstínech.

BROW STRUCK DIMENSION POWDER – pudr na obočí
Tento inovativní pudr na obočí slibuje vzhled přirozeného obočí díky svému semi- metalickému efektu. Obsahuje 3D pigmenty, nemaže se a vydrží déle než 12 hodin. Dostupný v 7 odstínech.

Štětce

Štětce jsou navržené tak, aby s jejich pomocí každý dosáhl ideálního a přirozeného tvaru obočí. Jsou vyrobené ze syntetických vláken, která s přehledem nahradí ta přírodní.

POMADE BROW BRUSH #70 – štětec na gel na obočí

POWDER BROW BRUSH #75 – štětec na pudr na obočí

Jedna z vás, která nejoriginálněji odpoví na otázku se může těšit na Brow Collection – kolekce na úpravu obočí v hodnotě 21 000 Kč!

Otázka: Popište nám, jak si obočí běžně upravujete.

Platnost soutěže do 21.11.2018

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.