2. října 2017
S EVE DUET UKÁŽETE SVĚTU VŠECHNY SVÉ OSOBNOSTI: PRVNÍ DUÁLNÍ VŮNĚ OD AVONU, KTERÁ NABÍZÍ NEKONEČNÝ POČET MOŽNOSTÍ PODLE VAŠÍ NÁLADY A STYLU

Hollywoodská herečka Eva Mendes je novou tváří parfému Eve Duet, který obsahuje jiskřivou a energickou květinově ovocnou vůni a současně smyslný a neodolatelný parfém s nádechem vzácných dřev vytvářející nekonečné množství rafinovaných kombinací.

Neobyčejná a dlouho trvající vůně Eve Duet, na jejímž vývoji se podílel mistr parfumér IFF Jean-Marc Chaillon, má společné srdce, které funguje v dokonalé harmonii s ostatními složkami – exotický amazonský leknín, který kvete jen 3 dny v roce. Tento leknín mění barvu a vůni od rozbřesku do setmění a dokonale tak zosobňuje proměnlivé stránky každé ženy a je proto nedílnou součástí vůně Eve Duet. „V partnerství se společností Avon, která hluboce respektuje a dokonale zná své zákazníky, jsme dokázali stvořit něco jedinečně krásného,” uvedl Jean-Marc Chaillon.

Pět z vás, které nejzajímavěji odpovědí na otázku, se může těšit vůni Eve Duet v hodnotě  990 Kč

Soutěžní otázka: Pošlete nám recept na „svůj“ parfém. Co by měl obsahovat, proč a na jaké příležitosti byste ho nosila?

Platnost soutěže do 23.10.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.