2. října 2017
Po úspěchu nové pánské vůně je Abercrombie&Fitch s potěšením oznamuje uvedení dámské vůně “First Instinct”, vytvořeno exkluzivně ve spolupráci s InterParfums.

Abercrombie & Fitch – First instinct for woman

Vůně First Instinct for Women je inspirována prvním momentem okouzlení. Momentem, kdy se světy dvou lidí setkají a přeskočí mezi nimi jiskra. Tento moment nelze definovat slovy a ani jej nejde předvídat.

Abercombie&Fitch definuje ženu, která je jedinečná, na rozdíl od ostatních je originální a přirozeně krásná. Přesně ví, jak se řídit svým instinktem stylově, oslnivě a žensky.

Abercrombie & Fitch – First instinct for men

Namícháno pro muže, který žije svým základním instinktem. Sexy, návykový a neodolatelný.

Abercrombie & Fitch s potěšením přestavují novou vůni ‘First instinct’, vytvořenou exkluzivně ve spolupráci s Inter Parfums. Vůně je inspirována prvním okamžikem přitažlivosti, spojením životů dvou lidí, mezi nimiž právě přeskočila jiskra. ‘First instinct‘ je interpretací vzrušujícího spojení a pocitů vyjadřujících „lásku na první pohled.“ Tento velmi zvláštní moment nelze definovat slovy a nelze jej ani předvídat. Muž, který nosí vůni ‘First Instinct’ je přirozeně sexy, sebevědomý a nebojí se odhalit své nejhlubší pocity. Zasáhne vás svojí energií a kouzlem osobnosti. “First Instinct” přenese svého majitele a jeho partnerku na místo, kde se potkali, kde na ni poprvé udělal dojem a kde mezi nimi poprvé zafungovala chemie…

Tři z vás, které zašlou nejzajímavější fotku s milým a ukážou vášeň, získají dámskou a pánskou vůni First Instinct od Abercrombie & Fitch v hodnotě 2580 Kč

Platnost soutěže do 23.10.2017

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.