22. března 2018
Užijte si hudbu na plné pecky a ve stylu!

Znáte ten pocit, kdy máte chuť užít si hudbu opravdu naplno a nahlas, ale bohužel není pořádně z čeho? Mobilní telefon ani notebook neposkytnou ten dostatečně kvalitní zážitek a velké těžké bedničky se vám samozřejmě nikam nechtějí přenášet. Navíc se musí zapojovat do sítě, a tak se s nimi mimo byt příliš nepodíváte. Mějte proto po ruce takového pomocníka, se kterým si užijete každý tón i beat v té nejvyšší kvalitě – stylový vodotěsný Bluetooth® reproduktor JBL Flip 4. Pohodlně se vám vejde i do tašky, takže ho můžete mít stále u sebe – v autě, doma, na večírku, kdekoli. Nejen na párty s ním budete za hvězdu!

Zvuk čistý jako sklo

Reproduktor JBL Flip 4 je přenosný a funguje přes Bluetooth, není tedy třeba jej k ničemu fyzicky připojovat. Díky silnému stereo zvuku zvládne skvěle ozvučit nejen celou místnost, ale i venkovní prostor.

Má silnou baterii, která zajistí dostatečný výkon až pro 12 hodin poslechu hudby v ryzí kvalitě. Navíc je voděodolný, takže se jej nemusíte bát vzít s sebou do koupelny, k bazénu a ani mu nevadí, když zmokne. Díky funkci JBL Connect+ ho můžete propojit s dalšími reproduktory a užít si ještě silnější hudební zážitek. A navíc s ním můžete i pohodlně telefonovat.

Vodotěsný Bluetooth® reproduktor JBL Flip 4 je k dostání v šesti barevných variacích na e-shopu Conrad.cz za 3 390 Kč.

Pro více informací navštivte www.conrad.cz

Jedna z vás, která nejzajímavěji odpoví na otázku, se může těšit na vodotěsný Bluetooth® reproduktor JBL Flip 4 v hodnotě 3390 Kč.

Otázka: Jakou muziku posloucháte? A co při tom obvykle děláte?

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně. Pravidla soutěže zde.