11. srpna 2017
Nahlédněte do zákulisí focení pro časopis a seznamte se blíže se značkou Eucerin, dermokosmetickou péčí doporučovanou dermatology na exkluzivním Beauty workshopu!

Program:
Novinky péče o pleť Eucerin – diagnostika pleti a testování poškození pleti pod UV kamerou – líčení vizážistkou – vychytávky pro váš šatník se stylistkou Kamilou Vodochodskou – focení s profesionálním fotografem – občerstvení a spousta dárků!

Zaujal vás tento Beauty workshop se značkou Eucerin? Přihlaste se vyplněním registračního formuláře!

Ze všech přihlášek, které do 25. září obdržíme, vybereme 25 šťastných žen, které zcela zdarma získají pozvánku na toto výjimečné odpoledne.

 

Vybráním tohoto políčka souhlasím ve smyslu zákona o některých službách informační společnosti s tím, že Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) bude oprávněna na můj email zasílat jakékoli e-mailové zprávy, obsahující informace o novinkách a o produktech třetích osob. Bauer Media Praha, s. r. o. a Bauer Media CZ (případně jiná společnost pořádající tuto soutěž) neposkytne informace žádné třetí straně.