11. května 2017
Ženy milují kosmetiku, tak proč by ji nemohly vpustit i do svého pracovního života a být díky ní čím dál nezávislejšími? To je filozofie značky Mary Kay, která slaví už dvacet let na českém trhu a mění životy tisícům Češek.

LUCIE KAMLEROVÁ, 29 let – nezávislá kosmetická poradkyně Mary Kay, 7 let ve společnosti.

„Když jsem prozkoumala přípravky, které Mary Kay nabízí, uvědomila jsem si, že držím v rukou něco skvělého a fungujícího, prostřednictvím čehož můžu ostatním ženám pomoc s jejich pletí a vizáží. Došlo mi, že mě baví sdílet své zkušenosti a inspirovat další ženy k tomu, aby se o sebe chtěly také starat! A že mi stojí za to na sobě pracovat a stát se úspěšnou nezávislou kosmetickou poradkyní. Skrze to se můžů dostat ke svému snu. Dává mi smysl organizovat si vlastní čas a být finančně soběstačná.“

20 věcí, které Lucii posouvají dál:

1. Moje dívčí sny byly stát se právničkou, milovala jsem seriál Alle McBealová.

2. Z pěti nejdůležitějších věcí na světě je pro mě nejvíce rodina, láska, zdraví, sport, možnost dělat věci, co mě baví a dávají mi smysl.

3. Inspiraci čerpám od lidí, kteří jsou úspěšní v tom, co dělají/dělali.

4. Krása pro mě znamená být spokojená sama se sebou, nejenom navenek, ale i uvnitř.

5. Ke značce Mary Kay mě přivedla moje nejlepší kamarádka.

6. Moje nejlepší kamarádka o mně říká, že jsem vzorem, přátelská, pozitivní a že jsem žena, která ví, co chce, a inspiruje tím ostatní.

7. Nepřestává mě překvapovat: vlastně nic, po 7 letech práce s lidmi jsem velmi tolerantní a dokážu pochopit všelicos.

8. Na studia vzpomínám moc ráda – měli jsme výbornou partu a dodnes vzpomínáme na skvělé zážitky.

9. Snažím se, aby každý den byl prožitý vědomě a naplno.

10. Nejlepší kariérní rada, kterou jsem kdy dostala a hodně mi rezonuje v uších: „Buď trpělivá a pokračuj s láskou dál.“

11. Větu: „Mám na to!“ jsem poprvé vyslovila, když jsem se rozhodla přestat dělat to, co mě nebaví, odešla jsem z VŠ a začala dělat to, co mě baví, a budovat si kariéru s Mary Kay.

12. Nezávislost je pro mě synonymem pro svobodu.

13. Pro své okolí chci být inspirací, že můžeme žít život podle svých představ.

14. Nejraději se krášlím pomocí Mary Kay pomocníků – pro sjednocení pleti aplikuji CC krém a minerální pudrový make-up, lícní kosti zdůrazním tvářenkou, na oči dám neutrální stín s černou tužkou a řasy zvýrazním naší geniální řasenkou Lash Intesity™, která dělá efekt umělých řas. Na rty jsem si teď oblíbila olejový lesk z nové kolekce společně s konturkou.

15. Můj běžný pracovní den začíná poděkováním za vše, co mám, a krátkou meditací.

16. Když se řekne Mary Kay, vybavím si špičkové pěsticí přípravky s profesionálním servisem, krásné, chytré, pracovité, schopné a úspěšně ženy.

17. Moje maminka by o mně řekla, že jsem její kočka šikovná.

18. Obklopuju se lidmi, kteří jsou pozitivní, chtějí od života víc, vyznávají podobné hodnoty jako já, mají své cíle a jdou si za nimi.

19. Právě čtu Geniální podnikatel Tomáš Baťa.

20. V životě jsem nejvíc pyšná na to, že si jdu za svými sny, překonávám své limity a snažím se být tou nejlepší verzí sebe sama.

Přípravky Mary Kay® jsou prodávány v téměř 40 zemích světa. Tento jedinečný příběh začal před více než padesáti lety, kdy Mary Kay Ash společnost založila.

www.marykay.cz – jediný autorizovaný prodejce kosmetiky Mary Kay.