2. června 2017
Proč neutéct z dosahu spalujícího sluníčka do pohodlí kinosálu a nevychutnat si některý z filmových trháků? V červnu jich do českých kin přilétá spoustu!

Wonder Woman

Premiéra: 1. června

Krásná Gal Gadot v hlavní roli exceluje v nové komiksové adaptaci, tentokrát o Zázračné ženě! Kdo že je ona úžasná Wonder Woman? Princezna Amazonek Diana, ze které trénink udělal výjimečnou bojovnici, kterou je jen velmi těžké porazit. Kromě toho má navíc vyjímečné schopnosti, o kterých nejdříve ani neví. Diana navíc tak trochu netuší, jaký svět doopravdy je, kolik zla se v něm skrývá a jak důmyslné prostředky k jeho šíření někteří lidé mají. Princezna totiž vyrůstala v chraněném ostrovním ráji. Když však havaruje právě tady americký pilot a řekne jí o tom, jaké války zuří ve světě, Diana je okamžitě odhodlaná ochránit svět. Během této bitvy objeví naplno své schopnosti i poslání! Adaptace komiksu od DC sbírá nadšené ohlasy po celém světě a pokud se vám tento žánr líbí, rozhodně doporučujeme.

Mumie

Premiéra: 8. června

Ráda se bojíte, ale úplně žánrově čisté horory nemusíte? Pak je Mumie tou pravou letní volbou pro vás. Tento akční dobrodružný fantasy horor se opět točí (stejně jako předchozí velkofilmy, natočené na toto téma) okolo zamumifikovaného zla. V tomto konkrétním případě jde o mumii princezny Ahmanet. Dobrodruh Nick, kterého ztvárnil nestárnoucí Tom Cruise a archeoložka Jenny, jejíž role se zhostila na výbornou Annabel Wallis, totiž Ahmanetin sarkofág objeví a rozhodnou se ho převézt do Londýna. To se ale zpětně ukáže jako velká chyba. Převoz se totiž nezradí a mumie prokleté princezny se probouzí. Ahmamet touží po nadvládě nad světěm a zdá se, že jí nikdo nemůže zastavit!