7. února 2017
Jméno této zpěvačky je aktuálnější než kdy dříve, protože se jí povedlo překonat hranici, kterou dosud neatakovala žádná celebrita (ani nikdo jiný) na světě!

Pětatřicetiletá Beyoncé Knowles opět po čase ukázala, že patří k největším hvězdám 21. století. Právě na přelomu stoletíse vyšvihla do pozice popové divy, ze které nás ohromuje už nějaký ten pátek. Teď se jí povedlo pokořit metu, kterou bychom spíše očekávali od o mnoho mladších umělců, kteří mají na sociálních sítích, co se lajků a sdílení týče, masovější podporu. Však také dosud držela na Instagramu rekordy o 11 let mladší zpěvačka Selena Gomez. Stačil však jeden příspěvek, který šokoval a chytl za srdce zároveň, a je z toho neohrožené první místo v počtu likes u jedné fotky na této fotosociální síti a důkaz, že Beyoncé a její tým zvládají marketing skvěle. (viz. v minulosti vydání desky bez předchozího ohlášení a atakování prodejních rekordů)

Pojďme se podívat na nejúspěšnější singly v kariéře této popové divy. Je těžké v bohaté diskografii nějak singly seřadit a oficiální souhrn úspěšnosti singlů pro celý svět neexistuje. My jsme se na úspěch singlů podívali optikou jejich komerčním porovnáním ve Velké Británii, což by mohlo být vkusu českých posluchačů bližší než statistiky z USA. Tady je TOP 9:

9) Irrepleceable /2006/